Su Kaçak Tespiti

Su Kaçak Tespiti ve su kaçağı tamiri bina tadilatında hiç şüphesiz en meşâkatli ve yorucu süreçlerin başında yer almaktadır. Tamir işlemi neyse de, su sızıntısının veya kaçağının yerini tespit etmek oldukça zahmetli, sıkıntılı ve zaman alıcı bir iştir. Bu saatlerce ve hatta bazen günlerce dahi sürebilir. Yapıda oluşabilecek tahribat ve kirlilik ise cabasıdır!

Tabi günümüzde artık her yeri kırıp dökerek aranan, ciddi zaman kaybına ve külfete neden olan su sızıntısı veya su kaçağı tespiti teknoloji yardımı ile çok kısa sürede, kırmadan dökmeden gerçekleştirilmektedir. Üstelik noktasal olarak tespit yapılmaktadır. Başka bir ifade ile su sızıntısının veya su kaçağının olduğu nokta teknolojik cihazlar yardımı ile milimi milimine tespit edilmektedir. Bizim Tesisat olarak firmamız, tüm tespit ve tamir işlemlerine %100 garanti vermektedir.

Gerek konutlarınız olsun, gerekse iş yerleriniz olsun, yapılarınızın tesisatında zamanla muhtelif sebeplerden dolayı oluşan çatlaklar ve delinmelerden kaynaklı su sızıntısı oluşabilmektedir. Bu sızıntı veya kaçağı bulmak ise oldukça zor ve meşâkatli bir iştir.

Su, sızıntının olduğu bölgeden daha farklı bi yerden kendini dışarı bırakabilir. O nedenle birçok insan bu konuda büyük yanılgı yaşayarak binasını şantiye alanına çevirmiştir. Bulana kadar tahmin edilen bölgeyi kırmak, zaman kaybı, iş gücü kaybı, maddi yük ve ciddi anlamda kirlilik anmlamına gelmektedir. Bu işlem için ve sonrasında kırılan yerlerin tekrar eski haline getirilmesi için harcanacak para binlerce lirayı bulabilmektedir. O nedenle artık bu tür maceraları girmenin hiçbir anlamı yoktur.

Su Kaçağı Tespiti‘nde Teknoloji Sayesinde Tasarruf Edersiniz

Günümüz teknolojisi ile su tesisatlarındaki sızıntı ya da kaçak kısa zamanda noktasal olarak tespit edilebilmektedir. Tesisatınızın gerek sıcak su hattında, gerekse soğuk su hattındaki herhangi bir kaçak hiçbir yeri kırmadan, çok kısa zamanda noktası noktasına tespit edilebilmektedir. Eski sistemsizliğin ve ekipmansızlığın vermiş olduğu maddi-manevi tüm sıkıntıları ortadan kaldırmaktadır. Size maddi olarak da, zaman olarak da ciddi tasarruf imkanı sağlamaktadır.

Unutulmaması gereken bir husus vardır ki; o da hiçbir teknoloji insan olmadan çözüm üretememektedir. Su kaçagi tespitinde teknolojinin en son ürünleri olan ekipmanları tercih ederken, ekibini de işinde uzmanlaşmış, donanımı güçlü arkadaşlardan oluşturmaktadır. Deneyimli uzman arkadaşlarımız size yardımcı olacak, sorununuzu en kısa zamanda çözüme kavuşturacaktır. Firmamız yapmış olduğu tüm su kaçağı tespiti ve su kaçağı tamiri işlemlerine %100 garanti vermektedir.

Su Kaçak Tespiti